Політичні науки «Етика-Політика-Економіка»

Бакалаврська програма “Етика- Політика- Економіка” – це перша в Східній Європі міждисциплінарна програма про суспільно-політичні та економічні процеси

Чому “Етика – Політика -Економіка” в УКУ?

Міждисциплінарність.
Програма пропонує погляд на суспільно-політичні та економічні процеси з точки зору трьох академічних дисциплін Етики, Політології та Економіки.

Ціннісний підхід.
Повернення політичному та економічному процесу свого призначення: служіння гідності і правам людини, справедливості і спільному благу

Практичне навчання.
Навчання через досвід, стажування в аналітичних центрах і органах місцевого самоврядування та державної влади в Україні та закордоном. Підсумком навчання є Бакалаврський проект – командна робота із втілення на замовлення партнерів практичних проектів. 

Викладачі
Українські та гостьові іноземні викладачі  з Університетів Риму, Відня, Кракова, Вроцлава, Нью-Йорка – це висококваліфіковані фахівці в своїй ділянці з багатим практичним досвідом в громадському, політичному, бізнесовому та управлінському секторах.

Середовище
Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.

Іноземні мови
В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою

Міжнародність
УКУ має 54 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 15 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ З ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2018


Подальша траєкторія студента:

  • Магістерські студії в УКУ та інших вишах в Україні та закордоном: політологія, медіа комунікації, журналістика, історія, філософія, соціологія, менеджмент неприбуткових організацій, державне управління, права людини
  • Працевлаштування: політичні та громадські структури; дослідницькі аналітичні та соціологічні центри; ЗМІ; органи місцевого самоврядування; органи державної влади; приватні та державні підприємства та установи.

Навчальна програма та позааудиторні заходи сформовані так, щоб знання поєднувалися з їх практичним застосуванням і умінням гнучко адаптуватися до нових обставин або формувати їх.


Умови вступу

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців. У 2019 році на програму “Етика-Політика-Економіка” буде набиратися 50 осіб (для навчання у 2019-2020 н.р.)

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури, іноземної мови, історії України або математики. Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2017, 2018, 2019 роки. Серифікат ЗНО з іноземної мови – тільки за 2018, 2019 роки.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ТА ПРОХІДНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Вартість навчання
Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3000 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Етика – Політика – Економіка” в 2019-2020 навчальному році коштуватиме 35 000 грн. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

 

Приймальна комісія (10 липня - 9 серпня) :

Графік роботи:

Консультаційні дні:
середа та п'ятниця

На час вступної кампанії в липні
консультації надаємо
кожного робочого дня з
10:00 - 17:00

Ел. пошта: